Plánujete svadbu?

Milí snúbenci, nepochybne sa snažíte o to, aby bol Váš veľký deň jedinečný a nezabudnuteľný pre Vás aj Vašich hostí. Každý detail je dôležitý (výzdoba, výber cateringu, miesta, oblečenia). 

Svadobný deň je aj o doprianí si. O dobrom jedle a vychutnávaní si svadobnej torty, koláčikov aj pitia. Možno ste už počuli príbehy, keď si po spoločenskom popíjaní svadobčania na druhý deň nepamätali veľkú časť Vášho veľkého dňa. Prípadne preklínali každý jeden pohárik, pretože na druhý deň ledva vstali z postele. Alebo si nevesta so ženíchom ešte pred obradom museli "štrngnúť" s každým koho stretli. A viete čo? Vieme, ako týmto nepríjemným zážitkom predísť.

wedding table

Radi Vám ponúkame úspešný švédsky produkt, ktorý sa postupne stáva samozrejmosťou na každej svadbe. Je ním výživový doplnok Myrkl, ktorý pomáha rýchlejšie odbúravať alkohol v tele. Dokáže zabrániť nevoľnostiam, bolestiam hlavy a strate energie, takže výsledkom je posvadobný deň bez opice :).

Ponúkame Vám na výber 3 varianty:

Variant A: Výživový doplnok je umiestnený v elegantnom vrecúšku, krabičke alebo obálke podľa Vášho výberu na slávnostne prestretých stoloch na hostine. Každý dospelý má vrecúško vo vybranom obale nachystané pri poháriku. Okrem Myrklu sa v ňom nachádza aj informačný letáčik, aby sa svadobčan vedel rozhodnúť, či Myrkl užije.

                     Svadba myrkl 2                    

Variant B: Výživový doplnok sa nachádza na vybranom mieste v priestoroch svadobnej hostiny. Ľubovoľný počet dávok v elegantných krabičkách je umiestnený vo väčšej krabici s informačným letáčikom.Myrkl svadby

Variant C: Výživový doplnok s informačným letáčikom môžete poslať hosťom priamo s pozvánkou na svadobnú hostinu s prosbou, aby ho užili až v deň Vášho veľkého dňa.

Helene & Jonathan

Radi Vám poskytneme bližšie informácie: kontaktujte nás emailom info@bezopice.sk alebo telefonicky na 0949 555 787, 0902 164 955 a vytvoríme objednávku podľa Vašich predstáv.