O Myrkli

Myrkl obsahuje  unikátnu formulu AB001TM s vedecky podloženým zložením patentovaných baktérií (Bacillus Coagulans, Bacillus Subtilis) obohatených L-cysteínom, dextrínom a vitamínom B12, ktorý podporuje imunitný system a zvyšuje hladinu energie. Jeho zloženie je na báze probiotík, aminokyselín a vitamínov, ktoré sú schválené potravinovými agentúrami a bezpečné na konzumáciu.

Formula sa v črevách aktivuje predtým, ako sa alkohol dostane do pečene, a rozštiepi alkohol na vodu a oxid uhličitý. V pečeni sa teda nevytvorí acetaldehyd ani kyselina octová, ktoré majú na svedomí neslávne známe ranné príznaky opice. Účinky alkoholu, ako dočasné uvoľnenie či veselosť, budeš cítiť, avšak pre tvoje telo to vďaka Myrklu bude menší nápor a organizmus alkohol odbúra rýchlejšie.

Pôsobenie Myrklu v ľudskom tele:

Myrkl ako funguje

Okrem spomínaných účinkov pri "boji" tela s alkoholom, môže Myrkl zlepšiť kondíciu pri telesnej aktivite či podporiť spaľovanie kalórií. Výživový doplnok však nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Takisto nie je vhodný pre ľudí, ktorí majú v pláne prijať nadmerné množstvo alkoholu - Myrkl nerobí alkohol bezpečnejším pre organizmus, preto bude užitočný najmä pre ľudí, ktorí chcú stráviť príjemný večer v spoločnosti a na druhý deň sa cítiť sviežo.

myrkl info effects and what it does not do_1

Jednoduché užitie

Dve kapsuly treba užiť ideálne 2 hodiny pred pitím. Nemusíš sa obávať vedľajších účinkov, nakoľko Myrkl je výživový doplnok s čisto prírodným vegánskym zložením. Ak však pravidelne užívaš lieky alebo máš zdravotné ťažkosti, odporúčame sa predtým poradiť s lekárom, či je doplnok pre teba vhodný.

 Urýchlenie odbúrania alkoholu:

Odbúranie alkoholu

Veľký úspech v Británii

Popularita doplnku v Anglicku raketovo vyletela krátko po uvedení na trh, keď sa vypredal behom prvých 24 hodín. Navyše, počas prieskumu v tejto krajine 70% respondentov uviedlo, že vďaka Myrklu sa ráno cítili výrazne lepšie ako predtým bez neho, pri rovnakom množstve skonzumovaného alkoholu.

responsible drinking disclaimer

 

REFERENCIE

myrkl trustpilot merged business insider myrkl   daily mail myrkl

 

button buy myrkl