Myrkl na svadbe

Milí snúbenci, nepochybne sa snažíte o to, aby bol váš svadobný deň jedinečný a nezabudnuteľný. Pre vás aj vašich hostí. My zase myslíme na to, aby bol príjemný a nezabudnuteľný aj po-svadobný deň. :) Keďže ako už býva zvykom, okrem skonzumovaného dobrého jedla sa na svadbe vypije aj výrazné množstvo alkoholu. Výživový doplnok Myrkl pomôže predísť rannej opici vám aj vašim hosťom, za čo sa vám ráno určite poďakujú a môžete si tak byť istí, že vaša svadba bude nezabudnuteľná pre všetky správne dôvody.

Zázračná úľava pre vaše svadobné ráno

Môžete si vybrať z viacerých možností - či už krabička s vrecúškami položená na voľne dostupnom mieste, z ktorého si hostia môžu brať alebo Myrkl v pekných vrecúškach pripravených jednotlivo na svadobných stoloch. Takisto je možnosť pridať Myrkl priamo do pozvánky s upozornením, aby si ho vaši hostia dali vopred. Vieme splniť všetky (aj najnáročnejšie požiadavky), pokojne nás kontaktujte - 0949 555 787 a spolu vymyslíme najlepšie riešenie pre vás a pre vašich hostí. 

 

                                                                                                                

                            

5 položiek celkom
myrkl svadba stol 2
€59

Krabička s 25 vrecúškami Myrklu položená na dostupnom mieste, s informačným letákom. Hostia si môžu kedykoľvek zobrať vrecúško.

167
Svadba myrkl 2
Akcia
€94,90 –11 %
€84

Užite si svoj veľký deň naplno a zabezpečte, aby aj vaše ráno po svadbe bolo také dokonalé, ako samotná oslava.

155
Svadba myrkl 2
Tip Akcia
€178 –10 %
€160

Darujte svojim hosťom viac než len spomienky. Doprajte im premyslenú a praktickú pozornosť, ktorú určite ocenia. Pomôžte im vychutnať si každý moment vašej svadby bez obáv z...

158
Svadba myrkl 2
Akcia
€262 –8 %
€240

Pre veľké a šťastné svadby - žadna bolesť hlavy, len čisté spomienky a úsmevy na tvárach vašich hostí.

161
vrecusko svadba myrkl
Akcia
€354 –6 %
€330

Náš najväčší maxi svadobný balíček - zabezpečte, aby žiadneho z vašich hostí nepostihli náročné príznaky opice. 

164