Myrkl Maxi: 25 vrecúšok, 50 kapsúl

1 hodnotenie
€59
Skladom

Výživový doplnok odbúravajúci alkohol s probiotikami, vitamínom B12 a L-cysteínom. Pre svieže rána, zvýšenú energiu a zrýchlené spaľovanie kalórií. Balenie je vhodné na spoločenskú/firemnú akciu.

25 vrecúšok v 1 krabičke (25 dávok).

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečný doplnok stravy obsahujúci vedecky podloženú receptúru zloženú z vysokovýkonných baktérií, L-cysteínu a vitamínu B12. S kmeňmi Bacillus pochádzajúcimi z Japonska. Pre rýchlejšie odbúranie alkoholu z organizmu. Užívajú sa 2 kapsuly aspoň 2 hodiny pre plánovaným pitím.

Myrkl je navrhnutý tak, aby pomohol vášmu telu spracovať alkohol v črevách a chránil vašu pečeň znížením toxínov, ako je acetaldehyd a kyselina octová, ktoré musí telo metabolizovať. Urýchľuje odbúravanie alkoholu až o 70%.

icons vegan tested nature origin

Myrkl bol zdokonalený počas 30 rokov výskumu a vývoja švédskou spoločnosťou de Faire Medical. Až 92% ľudí s ním má pozitívnú skúsenosť a odporúča ho.


 

Čo obsahujú kapsuly Myrkl?

Jedna dávka Myrklu obsahuje niekoľko miliónov CFU (jednotiek tvoriacich kolónie) baktérií Bacillus coagulans a Bacillus subtilis. Tie prechádzajú žalúdkom neporušené do čreva. Tieto baktérie priaznivé pre črevá sa množia v črevnom trakte každých 20 minút a vytvárajú enzýmy na rozklad alkoholu.

 Fermentované ryžové otruby:   

ryzove otruby jpg 

  • patentovaná zmes prírodných fermentovaných ryžových otrúb z Japonska, ktoré obsahujú starostlivo vybrané a kultivované vysokovýkonné baktérie (Bacillus coagulans a Bacillus subtilis)
  • patentovaný proces fermentácie pre zachovanie prirodzených vlastností a kvality ryžových otrúb a ich špecifického zloženia

 

L-cysteín:

l cystein

  • L-cysteín je aminokyselina – jeden zo stavebných kameňov bielkovín a potrebný pre viaceré vnútorné funkcie tela.
  • je cenený pre schopnosť zvyšovať hladinu glutatiónu v tele, ktorý je mimoriadne dôležitý pre detoxikáciu pečene a funkciu mozgu.

 

 Vitamín B12: 

vitamin B 12 jpg

  • obzvlášť dôležitý pre tvorbu nových červených krviniek na prenos kyslíka do celého tela a do životne dôležitých orgánov
  • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a tiež k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
  • pomáha pri tvorbe energie a umožňuje telu spracovať sacharidy, bielkoviny a tuky z jedla a nápojov

Zloženie: Fermentované ryžové otruby, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), L-cysteín, emulgátor (mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý), dextrín, vitamín B12, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans.

Výživové informácie na 2 kapsuly: L-cysteín: 138.2mg, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans: 10,000CFU, vitamín B12: 0.9µg, 36% RVH (RVH= Referenčná výživová hodnota, KTJ= Kolóniutvoriace jednotky).

Pokyny: Užite 2 kapsuly 2-12 hodiny pred pitím alkoholu. Neprekračujte odporúčanú dávku. Vhodné aj pre ľudí dodržiavajúcich vegetariánske a vegánske stravovanie. Skladujte v suchu pri izbovej teplote a uchovávajte mimo dosahu detí.

Poučenie: Výživové doplnky sú určené na doplnenie stravy a nemali by nahrádzať pestrú stravu ani zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate nejaké lieky alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti, odporúčame vám poradiť sa so svojim lekárom.