Bezopice balíček MINI

Novinka
Neohodnotené
€48
Skladom

Produkty, za ktoré vám bude obdarovaný (nielen) ráno po oslave ďakovať. Originálny darček pre každého, kto sa chce čo najskôr po konzumácii alkoholu cítiť sviežo.

Detailné informácie

Podrobný popis

OBSAH BALÍČKA:

  • Myrkl 2 x 2 kapsuly
  • chladiaca gélová maska na oči - pomáha pri bolestiach hlavy aj kruhoch pod očami, pre čo najlepší efekt odporúčame vložiť na pár minút do chladničky
  • bylinné kvapky Aktívne trávenie od slovenskej firmy Juvamed - podporujú činnosť tráviacej sústavy
  • Dr. Popov Migrenol - roll-on na potieranie čela a spánkov pri bolestiach hlavy
  • čaj Juvamed DETOX - prirodzene detoxikuje organizmus
  • Alkoholtester Altik- jednorazový bezpečný test na zmeranie zostatku alkoholu vo vydychovanom vzduchu
  • minerálna voda Fatra 0,33l - prírodný liečivý prostriedok pri nadmernej konzumácii jedla a alkoholu
  • mentolky
  • ústna voda Listerine - pre svieži dych
  • balené v originálnej červenej darčekovej krabici

Informácie o výživových doplnkoch:

Výživový doplnok MYRKL odbúravajúci alkohol, so živou kultúrou, vitamínom B12 a L-cysteínom, Je vedecky testovaný. Vitamín B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. S kmeňmi Bacillus pochádzajúcimi z Japonska. Myrkl zbavuje bolesti hlavy, nevoľnosti, únavy a vyčerpania po konzumácii alkoholu. Pomáha rýchlejšie odbúravať alkohol.

Zloženie: Fermentované ryžové otruby, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), L-cysteín, emulgátor (mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý), dextrín, vitamín B12, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans.

Výživové informácie na 2 kapsuly: L-cysteín: 138.2mg, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans: 10,000CFU, vitamín B12: 0.9µg, 36% RVH (RVH= Referenčná výživová hodnota, KTJ= Kolóniutvoriace jednotky).

Pokyny: Užite 2 kapsuly 2-12 hodín pred pitím alkoholu. Neprekračujte odporúčanú dávku. Vhodné aj pre ľudí dodržiavajúcich vegetariánske a vegánske stravovanie. Skladujte v suchu pri izbovej teplote a uchovávajte mimo dosahu detí.

Poučenie: Výživové doplnky sú určené na doplnenie stravy a nemali by nahrádzať pestrú stravu ani zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate nejaké lieky alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti, odporúčame vám poradiť sa so svojim lekárom.

Bylinné kvapky Aktívne trávenie od Juvamed: Zloženie: 15% výťažok zo zmesi bylín (mäta pieporná vňať, repík lekársky vňať, rumanček kamilkový kvet, ďumbier lekársky-zázvor koreň, saturejka záhradná vňať, púpava lekárska koreň, rebríček obyčajný vňať) v 40% liehu. Dávkovanie: 2 x denne 15 - 20 kvapiek pol hodinu pred jedlom. Odporúčame ich nakvapkať do pohára s vodou a vypiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípadný zákal v tekutine nie je závadou. Kvapky nie sú vhodné pre deti a dojčiace ženy. Doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevystavujte kvapky priamemu slnku.