Bezopice balíček MAXI

Novinka
Neohodnotené
€62,90
Skladom

Chcete zabodovať? Darujte balíček, aký vaši blízki ešte nedostali. V balíku probiotikum Myrkl s užitočnými a kvalitnými produktami, pre ktoré sa nájde využitie (nielen) po oslave.

Detailné informácie

Podrobný popis

OBSAH BALÍČKA:

  • Myrkl 30 kapsúl
  • chladiaca gélová maska na oči - pomáha pri bolestiach hlavy aj kruhoch pod očami, pre čo najlepší efekt odporúčame vložiť na pár minút do chladničky
  • čaj Grešík Ginko - na podporu pamäti
  • bylinné kvapky Pestrec od slovenskej firmy Juvamed - pôsobia ako antioxidant, ochraňujú pečeň
  • Dr. Popov Migrenol - roll-on na potieranie čela a spánkov pri bolestiach hlavy
  • Alkoholtester Altik- jednorazový bezpečný test na zmeranie zostatku alkoholu vo vydychovanom vzduchu
  • minerálna voda Fatra - prírodný liečivý prostriedok pri nadmernej konzumácii jedla a alkoholu
  • ústna voda Listerine - pre svieži dych
  • mentolové cukríky
  • balené v originálnej červenej darčekovej krabici

Informácie o výživovom doplnku:

Výživový doplnok Myrkl odbúravajúci alkohol, so živou kultúrou, vitamínom B12 a L-cysteínom, Je vedecky testovaný. Vitamín B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. S kmeňmi Bacillus pochádzajúcimi z Japonska. Myrkl zbavuje bolesti hlavy, nevoľnosti, únavy a vyčerpania po konzumácii alkoholu. Pomáha rýchlejšie odbúravať alkohol.

Zloženie: Fermentované ryžové otruby, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), L-cysteín, emulgátor (mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý), dextrín, vitamín B12, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans.

Výživové informácie na 2 kapsuly: L-cysteín: 138.2mg, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans: 10,000CFU, vitamín B12: 0.9µg, 36% RVH (RVH= Referenčná výživová hodnota, KTJ= Kolóniutvoriace jednotky).

Pokyny: Užite 2 kapsuly 2-12 hodín pred pitím alkoholu. Neprekračujte odporúčanú dávku. Vhodné aj pre ľudí dodržiavajúcich vegetariánske a vegánske stravovanie. Skladujte v suchu pri izbovej teplote a uchovávajte mimo dosahu detí.

Poučenie: Výživové doplnky sú určené na doplnenie stravy a nemali by nahrádzať pestrú stravu ani zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate nejaké lieky alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti, odporúčame vám poradiť sa so svojim lekárom.

Bylinné kvapky PESTREC: Pestrec mariánsky prispieva k ochrane a detoxikácii pečene a takisto sa odporúča pri regenerácii žlčníka. Pôsobí ako antioxidant. Podporuje udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi a činnosť srdca. Napomáha prirodzenej obranyschopnosti a odolnosti. Zloženie:15% výťažok z plodu pestreca mariánskeho 40% liehu. Dávkovanie: 2x 15- 20 kvapiek denne medzi jedlom alebo nalačno, najlepšie do pohára s vodou. Upozornenie Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nevystavovať priamemu slnku. Prípadný zákal nie je závadou.