Pre istotu: 4 vrecúška Myrklu a 4 alkoholtestery

1 hodnotenie
€19
Skladom

V balení 4 dávky kapsúl Myrkl a 4 jednorazové alkoholtestery. Aby ste za volantom mali istotu.

Detailné informácie

Podrobný popis

MYRKL

Výživový doplnok MYRKL odbúravajúci alkohol, so živou kultúrou, vitamínom B12 a L-cysteínom, Je vedecky testovaný. Vitamín B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu. S kmeňmi Bacillus pochádzajúcimi z Japonska. Myrkl zbavuje bolesti hlavy, nevoľnosti, únavy a vyčerpania po konzumácii alkoholu. Pomáha rýchlejšie odbúravať alkohol.

Zloženie: Fermentované ryžové otruby, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), L-cysteín, emulgátor (mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý), dextrín, vitamín B12, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans.

Výživové informácie na 2 kapsuly: L-cysteín: 138.2mg, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans: 10,000CFU, vitamín B12: 0.9µg, 36% RVH (RVH= Referenčná výživová hodnota, KTJ= Kolóniutvoriace jednotky).

Pokyny: Užite 2 kapsuly 2-12 hodín pred pitím alkoholu. Neprekračujte odporúčanú dávku. Vhodné aj pre ľudí dodržiavajúcich vegetariánske a vegánske stravovanie. Skladujte v suchu pri izbovej teplote a uchovávajte mimo dosahu detí.

Poučenie: Výživové doplnky sú určené na doplnenie stravy a nemali by nahrádzať pestrú stravu ani zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate nejaké lieky alebo máte nejaké zdravotné ťažkosti, odporúčame vám poradiť sa so svojim lekárom.

 

ALKOHOLTESTER ALTIK

Jednoduchý a bezpečný test, ktorý slúži na orientačné zistene alkoholu vo vydychovanom vzduchu. Použitie testu je jednorazové. Neobsahuje toxický chróm. 

Postup:

  1. Odstrániť obe zátky na trubičke.
  2. Zasunúť trubičku do balóna a z druhej strany nasadiť náustok.
  3. Prefúknuť trubičku jedným dychom po dobu 20 sekúnd až do úplného naplnenia balónu. Trubička sa zahrieva. 
  4. Výsledok skúšky vyhodnotiť po 2 minútach od úplného naplnenia balóna. 

Vyhodnotenie: Zafarbenie najtmavších zŕn v náplni porovnať s etanolom na trubičke. Intenzita zafarbenia náplne je závislá na množstve alkohoholu v dychu.

Upozornenie: Alkoholtester je možné použiť iba jedenkrát. Po konzumácii ovocných štiav, likérových bonbónov, zákuskov, po fajčení, čistení zubov alebo použitia ústneho spreja počkajte s fúkaním 20 minút.